Imprezy u Krzysia

W Ośrodku Wypoczynkowym U Krzysia mogą Państwo zrealizować dowolne wydarzenie z zakresu imprez kulturalnych, rozrywkowo-rekreacyjnych, towarzyskich czy rodzinnych. Posiadamy bogate doświadczenie organizatorskie, profesjonalną kadrę instruktorów, szerokie zaplecze logistyczne i nieograniczony bank pomysłów.

Nasza oferta obejmuje zarówno imprezy konwencjonalne, czyli urodziny, przyjęcia okazjonalne, wieczory panieńskie i kawalerskie, firmowe pikniki integracyjne, team-building etc., jak również wydarzenia o charakterze bardziej spontanicznym, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i wyrafinowanych scenariuszy. W tej kategorii szczególne miejsce zajmują organizowane przez nas rajdy OFF-ROAD z wykorzystaniem samochodów terenowych, quadów i pojazdów buggy oraz zimowe SNOW SAFARI. Nie mniejszą popularnością cieszą się elementy programowe, takie jak: segway, paintball, speedball, strzelnica łucznicza, strzelnica pneumatyczna, park linowy, symulatory rajdowe – a wszystko w atmosferze przygody, rywalizacji i doskonałej rozrywki.

Ze względu na charakter i rozmach niektórych założeń programowych, organizowane przez nas imprezy mogą częściowo lub w całości odbywać się poza naszym ośrodkiem – w miejscach do tego przeznaczonych i posiadających odpowiednią homologację. W trakcie każdej imprezy zapewniamy (na życzenie zamawiającego) transport, nocleg i wyżywienie, a także wszelki potrzebny sprzęt i akcesoria.

Imprezy u Krzysia to

  • Imprezy bezpieczne, nad którymi czuwa wykwalifikowany personel!
  • Imprezy profesjonalne z wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami i ubezpieczeniem!
  • Imprezy barwne i ciekawe z oryginalnymi scenariuszami!
  • Imprezy z transportem, wyżywieniem, zakwaterowaniem, muzyką, animatorami, instruktorami oraz wszystkim, co tylko jest dostępne na rynku!

Sprawdź nasze opinie

Rekomendacje to doskonałe źródło informacji. W każdej chwili możesz sprawdzić, co o nas napisali nasi goście.

  • e-holiday