Noclegi Ustroń – U Krzysia najlepiej!

Wybierasz się do Beskidu Śląskiego? Poszukujesz noclegu w hotelach i pensjonatach? Jakże często turyści zapominają o atrakcyjnej alternatywie, jaką są domki letniskowe. Tymczasem w domkach często jest wygodniej i taniej! Domki – Ustroń – U Krzysia to idealny wybór dla par, małych i dużych rodzin, a także zorganizowanych grup. Piękna okolica, wspaniałe widoki, spokój i cisza, a jednocześnie blisko do centrum Ustronia.

Komfortowe domki – Ustroń – U Krzysia

W Ustroniu czeka na Państwa 8 komfortowych domków różnej wielkości, w których mogą zamieszkać grupy od 6 do 10 osób, a także pary lub grupy 3-4 osobowe, gdyż w niektórych domkach istnieje możliwość wynajęcia apartamentu z oddzielnym wejściem. Wszystkie pomieszczenia są gustownie urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt i akcesoria. Domki U Krzysia Ustroń – tu każdy czuje się jak u siebie!

Sprawdź nasze domki w Ustroniu

Ośrodek wypoczynkowy – Ustroń – U Krzysia

Tutaj naprawdę można poczuć prawdziwy klimat spokojnego urlopu. Domki U Krzysia w Ustroniu to miejsce, w którym zakosztujesz pełnego relaksu, a także idealna baza wypadowa do wycieczek po Beskidzie Śląskim. Zapomnij o zatłoczonych hotelowych korytarzach! Przyjedź do naszego uroczego zakątka i rozpocznij wypoczynek wśród pięknej zieleni, przy szemrzącym strumyku.

Jedź w Beskid Śląski, nocuj U Krzysia!

Jeśli Beskidy, to Beskid Śląski i Czantoria! Jeżeli Beskid Śląski, to Ustroń z przebogatą ofertą turystyczną! A jak Ustroń, to… noclegi U Krzysia! Po prostu wymarzone miejsce do planowania wycieczek oraz do zażywania relaksu po powrocie. Niemal nad samą Wisłą, u stóp Czantorii po jednej stronie i Równicy po drugiej. Centralnie i jednocześnie zacisznie. Komfortowo i jednocześnie swojsko.